MEISTARKLASE “VESELA MUGURA KVALITATĪVAI DZĪVEI”

07.09.2016. 12:55

Ķermenī nevar izšķirt vairāk vai mazāk nozīmīgas daļas, bet viena no mūsu ķermeņa svarīgākajām daļām, kas balsta un atbalsta mūsu ķermeni ir iegurnis un muguras jostas daļa. Tāpēc Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 2016.gada 19.septembrī interesentiem bija iespēja piedalīties meistarklasē “Vesela mugura kvalitatīvai dzīvei", Brīvības gatvē 333, 216.auditorijā, Rīgā (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā).

Meistarklases gan teorētisko, gan praktisko daļu vadīja Artūrs Ivuškāns – sporta zinātņu doktors, praktizējošs fizioterapeits, grāmatas "Vingrojumi muguras veselībai" autors.

Semināra teorētiskās daļas laikā tika apskatīta tēmas aktualitāte, muguras anatomija (struktūras, kas nodrošina muguras aktīvo stabilitāti un mobilitāti), ar muguru saistītās problēmas un to iemesli. Praktiskajā daļā būs iespējams uzzināt par muguras veselības vingrinājumu teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem, biežāk pieļautajām kļūdām vingrinājumu izpildē un gūt praktiskus padomus vingrinājumu izvēlē.

Forma: teorētiskā lekcija un praktiskā nodarbība;

Nepieciešamais inventārs: sporta tērps un vingrošanas paklājiņš.

Dalībnieki saņēma apliecību par sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

«« Atgriezties