PLĀNOTS UZSĀKT FUTBOLA VADĪBAS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU

05.02.2016. 22:43

Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar Latvijas Treneru tālākizglītības centru līdz ar 2016. gada februāri plāno ieviest jaunu izglītības programmu, kas veltīta futbola organizācijas vadības iemaņu izkopšanai. Futbola organizācijas vadības izglītības programma kā pilotprojekts šogad tiks piedāvāts pirmoreiz, tajā aicinot savas prasmes bagātināt kā LFF reģionālo futbola centru vadītājiem, tā arī LFF darbiniekiem, futbola akadēmiju vadītājiem un Latvijas pirmā līmeņa futbola klubu vadītājiem.

Ar šo programmu LFF plāno nodrošināt kvalitatīvu tās dalībnieku izglītošanu līderības un sporta organizācijas vadības jautājumos, tādējādi veicinot futbola organizāciju attīstību. Šī programma dos iespēju apgūt teorētiskas zināšanas un attīstīt praktiskas iemaņas futbola organizācijas dibināšanā un darbības nodrošināšanā.

Dalība programmā piedāvās attiecīgajās jomās atzītu profesionāļu vadībā apgūt sporta organizācijas dibināšanu un vadīšanu, sporta tiesības, vadības psiholoģiju, tirgzinības, finanšu vadību, sabiedriskās attiecības un futbola vēsturi/kultūru.

Starp izglītības programmas nodarbību lektoriem būs tādi savu jomu profesionāļi kā Biruta Luika, Roberts Ginters, Juris Baumanis, Ilze Āķe-Vīksne, Dainis Kazakevičs un Gudrīte Daukste, kā arī citi kompetenti lektori, kuru identitātes pašlaik tiek turētas noslēpumā.

Mācības norisināsies no 29. februāra sadarbībā ar Latvijas Treneru tālākizglītības centru un ilgs līdz jūnija vidum, kad pēc attīstības plānu prezentēšanas programmas absolventi iegūs apgūtās zināšanas apstiprinošu apliecību.

«« Atgriezties