VEIKSMĪGI NORITĒJIS SEMINĀRS „EFEKTĪVA SPORTA ORGANIZĀCIJAS VADĪBA” (06.12.2012)

06.12.2012. 22:16

.

Atsaucoties uz sporta organizāciju vadītāju lielo interesi , 2012.gada 6.decembrī biedrība „Latvijas Treneru tālākizglītības centrs” organizēja semināru sporta federāciju prezidentiem un ģenerālsekretāriem, sporta skolu direktoriem un to vietniekiem, pašvaldību sporta darba vadītājiem, sporta bāzu vadītājiem, sporta klubu vadītājiem un citiem sporta nozares darbiniekiem „Efektīva sporta organizācijas vadība”.

Semināru atklāja Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta un jaunatnes departamenta direktore, valsts sekretāra vietniece Ulrika Auniņa – Naumova ar prezentāciju „Aktualitātes sportā”. Seminārā uzstājās jurists Roberts Ginters ar tēmu „Strīdu risināšana sportā”, sporta psiholoģe Lāsma Lapiņa ar prezentāciju „Konfliktu risināšana sportā” un HK Dinamo Rīga tehniskais direktors Armands Simsons ar tēmu „Dinamo Rīga 5.sezona – sports laukumā un ārpus tā”.

Seminārā piedalījās 70 sporta nozares darbinieki. Paldies visiem par aktīvo līdzdalību seminārā! Tiksimies nākošgad!

No dalībnieku atsauksmēm:

Antra: Ļoti vērtīgs seminārs. Labprāt klausītos vēl un vēl un daudz padziļinātāk. Visu jauniegūto noteikti mēģināsim izmantot savā organizācijā.

Daina: Pozitīvi, ka seminārs sākās ar Izglītības un zinātnes ministrijas sporta vadības informāciju – uzzināju par aktualitātēm.

Jānis: Seminārā saturīgi, ar reāliem piemēriem, tika sasaistīta teorija ar praksi.

Ilze: tika iegūta ikdienas darbā reāli izmantojama informācija.

Andris: pozitīvi, ka seminārs noslēdzās ar diskusiju, jo visi taču esam iesaistīti sporta vadībā.

«« Atgriezties