MEISTARKLASE “EFEKTĪVA KOMUNIKĀCIJA SPORTĀ”

28.11.2022. 15:45

.

2022.gada 1.decembrī Latvijas Treneru tālākizglītības centrs organizē praktisku semināru – meistarklasi sporta speciālistiem “EFEKTĪVA KOMUNIKĀCIJA SPORTĀ”

Kā es komunicēju? Vai mani audzēkņi mani sadzird? Vai sadzirdēšanai seko darbība? Vai audzēkņu vecāki mani sadzird? Vai priekšnieks mani sadzird? Vai es klausījos, lai tikai atbildētu vai lai saprastu? Vai es runāju, lai mani sadzirdētu?

Praktisko semināru – meistarklasi “EFEKTĪVA KOMUNIKĀCIJA SPORTĀ” vadīs Viktorija Mihaļčuka – sertificēta supervizore sportā un biznesā, vadības psiholoģe, sporta un sociālās psiholoģijas pētniece.

Meistarklasē tiks skaidrota komunikācijas nozīme un jēga, praktiski darbojoties ikvienam dalībniekam būs iespēja noskaidrot savas profesionālās komunicēšanas stiprās un vājās puses, kā rezultātā ikviens saņems sev piemērotus konkrētus komunikācijas instrumentus un atgriezeniskās saites modeļus.

Seminārs notiks: 2022.gada 1.decembrī, plkst.10.00, Graudu ielā 68, Rīgā (Biznesa augstskolā “Turība”).

Dalības maksa: 40 euro

Dalībnieki saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Pieteikšanās: līdz 2022.gada 29.novembrim https://lttc.lv/SAKUMS/id/211

Uz tikšanos seminārā!

«« Atgriezties