SEMINĀRS SPORTA SPECIĀLISTIEM "BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTS: KUSTĪBU ROTAĻAS" (29.09.2022.)

07.09.2022. 20:04

.

2022.gada 29.septembrī Latvijas Treneru tālākizglītības centrs organizē semināru “Bērnu un jauniešu sports: KUSTĪBU ROTAĻAS”.

 

Seminārā “Bērnu un jauniešu sports: KUSTĪBU ROTAĻAS” uzstāsies Inta Bula - Biteniece (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas asociētā profesore, grāmatas “Sporta pedagoģija vakar, šodien, rīt” līdzautore) un Agrita Bērtiņa (bērnu radošās skoliņas “Mazais dara” vadītāja, bērnu un jauniešu piedzīvojuma nometņu organizatore).

 

Inta Bula – Biteniece vadīs teorētisko nodarbību “Kustību analfabētisms” – kuras saturā tiks skaidrota kustību rotaļu nozīme, saturs un dozēšana, kā arī izmantošanas iespējamība treniņu procesā.

 

Savukārt Agrita Bērtiņa vadīs praktisko nodarbību “Sporta vingrinājumi ar nestandarta inventāru”, kuras laikā semināra dalībniekiem būs iespēja apgūt kustību mācīšanas metodes ar nestandarta inventāru, kā arī rotaļu integrāciju treniņu procesā.

 

Seminārs notiks: 2022.gada 29.septembrī, plkst.10.00, Biznesa augstskolā “Turība” (Graudu ielā 68, Rīgā).

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Dalības maksa: 40 eur

Semināra dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas auto stāvvieta.

Pieteikšanās: beigusies.

 

Uz tikšanos seminārā!

 

Seminārs norisinās Eiropas Sporta nedēļas #BeActive ietvaros. Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Tās ietvaros pieejami dažādi sportiski un izglītojoši pasākumi.

Iepazīsties vairāk ar Eiropas Sporta nedēļu beactive.lv mājaslapas jaunumu arhīvā un Eiropas Komisijas mājaslapā! 

 
 
 
 
 
 
 
«« Atgriezties