Seminārs “Treniņa Anatomija”

17.08.2023. 13:05

.

Kursu nosaukums: “Treniņa Anatomija”

Kursu norises datums un laiks: 2 dienas no 16.09. līdz 17.09 9:00-19:00

Norises vieta: Fizioterapijas klīnika SPARS, Rīga, Ieriķu iela 3

Kursu cena: 180 eur/persona, agrā putniņa pieteikšanās- piesakoties līdz 27.08., cena 160 EUR

Pieteikšanāshttps://forms.gle/BmMH2ivKr11ePWyFA

Kā trenēties efektīvi, mērķtiecīgi un novērst traumas! Kursu nodarbību ciklā cilvēka ķermenis tiks analizēts līdz niansēm, balstoties uz faktiem, kas apstiprināti jaunākajā zinātniskajā literatūrā. Dažādas funkcionālas kustības, piemēram, pietupiens, lēciens, metiens u.c.tiks apskatītas cilvēka anatomijas un fizioloģijas kontekstā, uzsverot savstarpējo muskuļu sadarbību un savstarpējo ietekmi, konkrētu muskuļu darba režīmu u.c. Tāpat tiks zinātniski skaidrota iesildīšanās un atsildīšanās loma treniņu režīmā un to fizioloģiskā ietekme uz ķermeni. Praktiskajā daļā līdz niansēm tiks analizēti un izmēģināti dažādi fizisko sagatavotību attīstošie vingrojumi, t.sk. visbiežāk diskusiju raisošo vingrojumu skaidrojums, balstoties uz aktuālajiem zinātniskajiem pētījumiem. 

Kādēļ atspiežoties sāp plaukstu locītavas? Vai pēc treniņa tiešām vajag stiepties? Vai tā tiešām ir pienskābe muskuļos, kas sāp un ko ar to darīt?

Ja jau zināji “jā vai nē:, tad šeit diskutēsim arī - “kā un kāpēc”!

Seminārs paredzēts visu līmeņu sporta treneriem.

Semināru vada:

Sertificēta fizioterapeite Sandija Bergmane, RSU absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, kā arī piedaloties Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas darba grupās, analizējot zinātnisko literatūru.

Sertificēta fizioterapeite Valērija Dzirgause, RSU absolvente, kas sevi pierādījusi kā spēcīgu profesionali ar analītisku spēju iedziļināties dažādos profesionālos tematos.

Sertificēta fizioterapeite ar maģistra grādu Līga Līdumniece- Šulce, RSU un Saxion Universitātes (Nīderlande) absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, pasniedzot nodarbības topošajiem fizioterapeitiem RSU, Spars fizioterapijas klīnikas vadītāja.

 

 

 

 

«« Atgriezties